• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co naprawdę warto zobaczyć we Francji?

Co warto zwiedzić na Starym Kontynencie?
Być może przyroda zamieszkiwanego przez nas kontynentu może się wydawać dla bardzo wielu nudna, przynajmniej jeżeli porównać Europę z Ameryką Południową, to jednak nie można na pewno powiedzieć, że nasze miasta są gorsze od tych miast, które są zlokalizowane na innych kontynentach. Choć i z tą przyrodą to wcale nie jest powiedziane, że przykładowo nasze góry są mniej atrakcyjne – różne są gusta. Warto jednak zastanowić się w takim razie co w istocie warto zwiedzić. Powinniśmy się przede wszystkim skupić na miastach. Na początek naturalnie nasz kraj… Fantastycznym miejscem do odwiedzenia jest Kraków, Gdańsk, lecz także choćby Sandomierz.
Warto pojechać w polskie góry i morze. Generalnie w Polsce raczej nie brakuje interesujących miejsc. Dla miłośników wyjazdów zagranicznych można polecić wycieczki last minute do Pragi. Trzeba otwarcie przyznać, iż Praga jest przepięknym miastem – wartym przynajmniej trzech dni intensywnego zwiedzenia. Warto jednak postarać się zostać w stolicy Czech dłużej, aby móc chłonąć atmosferę metropolii. Jeśli wziąć pod uwagę trochę krótsze podróże, bardzo interesującym miejscem może być Czeski Krumlov. Pewnie niewielu mieszkańców Polski kojarzy to miasteczko – bez dwóch zdań jedno z najbardziej magicznych miast w Europie.
Na uwagę zasługują również typowo niemieckie miasta. A więc choćby Berlin – umiejscowiony całkiem blisko polskiej granicy. Berlin to teraz spora metropolia, w końcu to stolica Niemiec. Jednakże w porównaniu do na przykład Hamburga, Berlin nie wygląda wcale na bogate miasto – przynajmniej jeśli brać pod uwagę niemieckie realia. Doskonałym miejscem na wycieczkę jest również Amsterdam – szczególnie stolica Holandii powinna podobać się młodym osobom. Takich miast oraz miasteczek można wymieniać bardzo wiele. To pokazuje, że nie ma bardziej zróżnicowanego kontynentu, aniżeli Europa. To w 100% pewnik.

1. Czytaj dalej

2. Zajrzyj tutaj

3. Przejdź dalej

4. Kontynuuj

5. Przeglądaj

Categories: Rekreacja

Comments are closed.