• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Widoczny każdego dnia transport w czasie wyjazdu

Odkryj niezwykłe uroki Tajlandii
Na Ziemi można zobaczyć niesamowicie wiele niezwykłych miejsc. Trudno zatem w niedługim tekście opisać najpiękniejsze atrakcje, ponieważ to niemożliwe. I dlatego może skupmy się nieco bardziej na zobaczeniu niezwykłych miejsc na terenie Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych krajów na świecie. Komu szczególnie spodoba się Tajlandia? No cóż, zapewne internauci marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez biur podróży powinni wiedzieć, że Tajlandia to jakby nie patrzeć nietrudna destynacja.
Zapewne są łatwiejsze kraje, na przykład Portugalia, ale jeżeli w rachubę wchodzi III świat, Tajlandia jest chyba najwspanialszym kierunkiem. Tanio, przyjaźnie, a do tego można zaryzykować twierdzenie, iż Tajlandia jest niemal stworzona pod samodzielnych podróżników.
Niezwykły jest Bangkok, czyli stolica tego państwa. Co interesujące, jest to najczęściej odwiedzana stolica na świecie. Głównie dzięki chińskim turystom. Fantastyczna jest także wyspa Phuket – to zapewne prawdziwy raj. Nieinteresująca jest Pattaya, chociaż pewnie faceci szukający seksu będą uradowani.

1. Dowiedz się więcej

2. Kontynuuj

3. Sprawdź tutaj

4. Wejdź

5. Czytaj dalej

Categories: Turystyka

Comments are closed.